Наші дослідження

Які питання будуть поставлені?

Щоб долучитися до дослідження, вам потрібно буде заповнити базову анкету, яка запитує загальну демографічну інформацію (ім’я, електронну пошту, стать, поштовий індекс … тощо), інформацію про ваше українське походження, суб’єктивне відчуття інтеграції та теперішнє і минуле щастя. Запитання здебільшого містять кілька варіантів відповідей або короткий текст. На всі запитання можна відповідати як українською, так і англійською мовами.

Що таке DRM?

DRM розшифровується як “Метод щоденної реконструкції”. За допомогою цього методу ми хочемо оцінити, як ви себе почуваєте, і пов’язати це з вашою діяльністю, місцезнаходженням, партнерами по спілкуванню та мовою. Ми будемо надсилати коротке опитування 3 рази на день (12:45, 16:45 та 20:45) протягом одного тижня. Запитання стосуються вищезгаданих аспектів (щастя, місцезнаходження, діяльності, партнерів по спілкуванню та мови спілкування). Вони охоплюють три попередні чотиригодинні періоди на день (9:00-13:00, 13:00-17:00, 17:00-21:00). Опитування є простим і коротким і займе у вас лише близько 5 хвилин.

Про що інтервенції та медитації?

На учасників чекає 2-годинна лекція. Протягом першої години учасники вивчатимуть техніки усвідомленого самоспівчуття та стійкості (інтервенції). Під час другої години учасники вивчать медитацію Любові та Доброти. У вас є можливість пройти 2-годинний тренінг англійською або українською мовою. Більш детальна інформація буде надана під час зустрічі.

Про що інтерв'ю?

Інтерв’ю – це можливість поділитися своєю історією. Ми підготували кілька запитань про ваше українське походження, переїзд з України до Німеччини, причини цього переїзду та ваше поточне відчуття добробуту та інтеграції. Очікується, що інтерв’ю триватиме 20-30 хвилин. За вашим бажанням, інтерв’ю може бути проведено українською або англійською мовою (онлайн або особисто).  

Що станеться з вашими даними?

Вся інформація, яку ви нам надаєте, буде оброблятися конфіденційно. Вона буде надійно зберігатися на сервері, доступ до якого можливий лише за допомогою пароля. Доступ до даних мають лише два дослідники – Рендалл та Енн-Крістін.

Чи існують якісь ризики, пов'язані з участю в цьому дослідженні?

Участь у цьому дослідженні не несе жодних передбачуваних ризиків для вас. Опитування отримало етичне схвалення Руута Веенховена з Університету Еразма в Роттердамі. Водночас, участь у нашому дослідженні є повністю добровільною, а отже, ви завжди маєте право відмовитися або вийти з дослідження без будь-яких штрафних санкцій.

Маєте запитання?

Якщо у вас залишилися питання або проблеми, будь ласка, зв’яжіться з нами (ann-christine.link@uni-marburg.de або info@happinesscommunication.com).